Půjčka pro lidi v insolvenci

Hledali jste dlouho, ale vyplatilo se. Skutečná dlouhodobá půjčka pro úspěšně oddlužené klienty.

Garance bezpečnosti

Online žádost o půjčku

Výše půjčky

| 1000 Kč
| 50 000 Kč
| 100 000 Kč
Vámi zvolená částka:

Jak to funguje?

  • 1. Vyplňte žádost o půjčku
    Celý proces je online a zabere Vám jen pár minut. Veškeré nabídky jsou nezávazné a zcela zdarma.
  • 2. Žádost okamžitě zpracujeme
    První nabídku půjčky dostanete během několika vteřin, ohledně dalších nabídek Vás bude kontaktovat některý z kolegů.
  • 3. Dostanete peníze
    Po podpisu smlouvy převádíme peníze okamžitě na Váš účet nebo si je můžete nechat vyplatit hotově

Právě požádali o sky půjčku

KONEČNĚ NEBANKOVNÍ PŮJČKA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.
RYCHLÁ, SNADNÁ A VÁM NA DOSAH.

Překážkou není ani záznam v registru dlužníků a peníze tak může získat skutečně každý.

Půjčka pro lidi v insolvenci

Co je insolvence

 

Již od roku 2008 máme v České republice účinný tzv. insolvenční zákon, který mimo jiné upravuje, co je úpadek a jak se řeší. Zjednodušeně řečeno, úpadek je situace, kdy má dlužník více věřitelů a není schopný plnit své závazky (dluhy) včas, přičemž se dostává do prodlení. Jedna z forem řešení úpadku je potom oddlužení, mezi lidmi se vžil i termín osobní bankrot nebo insolvence. Oddlužení (insolvence) je tedy situace, kdy dlužník již není schopný dostát svým závazkům a věc řeší příslušný soud.

Do takového stavu se člověk může dostat rychleji, než si mnozí myslí. Někdy se snažíte pomoc blízkému, stanete se ručitelem, ale kamarád nebo rodinný příslušník splátky nezvládne a věřitel se obrátí na Vás. Jindy se Vám může snížit příjem z důvodu dlouhodobé nemocenské, anebo si někteří neuváženě půjčují a tím roztáčí dluhovou spirálu.  

V oddlužení poté dochází ke sloučení všech závazků a dlužníku je následně buď prodán majetek, nebo častěji své dluhy splácí formou splátkového kalendáře, tzn. jsou mu ponechány nezabavitelné částky a zbylé peníze jdou na splátky věřitelům. Dlužník poté musí uhradit minimálně 30% svých závazků za dobu maximálně 5 let. Pokud jsou dané podmínky splněny, soud osvobodí dlužníka od placení neuspokojených pohledávek.

 

Možnost půjčky v insolvenci

 

Možnost, si v insolvenčním řízení půjčit, není sama o sobě zakázaná, ale je potřeba si uvědomit, že dlužníkovi je soudem ponecháno pouze nezabavitelné minimum a pokud jedinec musí hradit nájem a náklady na chod života, příliš peněz mu nezbude, natož aby ještě zvládal hradit splátky. Navíc nesplácení půjček pořízených během insolvenčního řízení by mohlo vést až k ukončení oddlužení.

 

Možnost půjčky po úspěšně splněné insolvenci

 

Zde nastává onen kámen úrazu, který jsme se rozhodli ve Sky půjčce vyřešit. Dosavadní přetrvávající praxe je taková, že na oddluženého člověka je stále nahlíženo jako na dlužníka. Jednou udělal chybu, poskytovatelé půjček si jej zaškatulkovali a půjčka nepřipadá v úvahu. Je pravda, že záznam o konkrétním insolvenčním řízení je v insolvenčním rejstříku ještě 5 let po ukončení příslušeného řízení, ale pro nás je naopak zásadní, že oddlužení proběhlo úspěšně, žadatel je bez dluhů i bez případných exekucí. Musí samozřejmě mimo jiné splňovat bonitní podmínky, tzn. mít příjem alespoň 12 000 Kč čistého, dále splňovat obecné podmínky scoringu, jakože nesmí mít trvalé bydliště na obecním úřadu, ale za to jsme schopni žadateli nabídnout půjčku až 50 000 Kč se splatností až 36 měsíců, bezproblémové vyřízení, podpis smlouvy kurýrem bez nutnosti návštěvy pobočky a mnohem víc.

 

Žádost

 

Pokud chcete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Pokud máte zájem přímo o půjčku, vyplňte formulář, my Vaše údaje ověříme, zhodnotíme a pokud bude vše v pořádku, tak se Vám ozveme obvykle do 2 pracovních dnů, většinou je to však rychleji. A nezapomeňte, že ve Sky půjčce jsou veškeré nabídky nezávazné a zcela zdarma.

Co o nás říkají naši klienti?

Pokud si stále nejste jistí, přečtěte si reference našic spokojených klientů...

Kontaktujte nás

Náš vyškolený tým Vám rád poradí